• APARTAMENTY NA WYNAJEM / APARTMENTS FOR RENT

Apartamenty na doby Mokotów

 • room preview

Apartamenty na doby Mokotów


Co dają nam apartamenty na doby, czego nie mają hotele? Atrakcyjna lokalizacja, prywatność i przestronność to najbardziej doceniane zalety apartamentów na doby. Każdy podróżujący doceni komfortowy pobyt w dobrze wyposażonym lokum i z chęcią wróci do niego w przyszłości. Turystyka biznesowa, rodzinna czy nastawiona na zwiedzanie i eksplorowanie miast nie byłaby możliwa bez miejsc noclegowych, dlatego Moniq Apartments oferuje apartamenty na doby mokotów. Są to wysokiej jakości nieruchomości, które położone są w dobrze zlokalizowanej i bezpiecznej okolicy. Mokotów to także piękna architektura i długoletnia tradycja.

Apartamenty na dobry mokotów – zalety


Zastanawiając się, jakie zalety niesie za sobą pobyt w apartamentach na dobę, pierwsze co przychodzi nam do głowy to prywatność. Otóż wiele osób nie potrafi czuć się swobodnie w przestrzeni hotelowej, w której spotyka się innych turystów. Jest to całkowicie zrozumiałe, na przykład dlatego, że każde wyjście w celu spożycia posiłku wiąże się z przygotowaniem adekwatnego stroju i punktualnego wyjścia, aby nie opuścić pory śniadaniowej czy obiadowej. Z tego powodu apartamenty na doby są chętniej wybierane, gdyż w jednym miejscu znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy. Kuchnia do własnego użytku umożliwi przygotowanie dowolnych posiłków o dowolnej porze. Aby zjeść śniadanie, nie musisz opuszczać apartamentu ani rezygnować z ulubionego szlafroku. Rodziny z dziećmi wyjątkowo polubiły to, że mają swoje pociechy tuż za ścianą, co nie zawsze jest możliwe w hotelach. Zdarza się tak, że dzieci przebywają w innej części piętra lub hotelu. To samo tyczy się grup znajomych, które wspólnie wyjeżdżają i czas spędzają razem. Przebywanie w oddalonych od siebie pokojach byłoby dużym minusem takich wyjazdów. W dodatku pokoje hotelowe nie dają sposobności do zaproszenia znajomych, ponieważ nie ma w nich na to miejsca, ani wygodnej kanapy, na której można prowadzić rozmowy. Między innymi dlatego większość osób, docenia apartamenty na doby za większy metraż niż w przypadku pokoju hotelowego. Moniq Apartments zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo miejsce noclegowe jest ważne w trakcie podróży. Jeśli wybierzemy nietrafioną lokalizację lub będziemy zmuszeni żywić się niesmacznym hotelowym jedzeniem, na pewno nie będziemy miło wspominać naszej podróży. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszych apartamentów na doby, które są czyste, zadbane, dobrze zlokalizowane, a także przestronne.

Apartamenty na doby mokotów – wyjątkowa lokalizacja


Lokalizacja to jeden z najważniejszych czynników w kwestii wyboru miejsca noclegowego. Moniq Apartments doskonale to rozumie, dlatego ma w swojej ofercie apartamenty na doby w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic w Warszawie, czyli na Mokotowie. Czym się ona wyróżnia od pozostałych? W związku z tym, że doskonale znamy branżę, w której działamy, a grono naszych klientów stale się powiększa, zebraliśmy cenne uwagi, odnośnie do tego, w której dzielnicy znajdują się nasze apartamenty na doby. Dzielnica Mokotów doceniana jest za:

 • dostęp do terenów zielonych na przykład parków i skwerów,
 • warszawską tradycję, ponieważ Mokotów to jedna z najstarszych dzielnic w Warszawie,
 • zabytkową architekturę, która w ciekawy sposób przeplata się z nowoczesnymi budynkami,
 • bezpieczeństwo,
 • ekskluzywność, gdyż ta dzielnica uważana jest za jedną z atrakcyjniejszych i luksusowych w Warszawie,
 • dostępność do bogatego obszaru handlowo-biurowego,
 • dostępność do obiektów gastronomicznych, rozrywkowych, kulturowych, historycznych, użyteczności publicznej,
 • komunikację, czyli możliwość korzystania z metra, tramwaju i autobusu,
 • dogodne położenie, ponieważ Mokotów znajduje się pomiędzy centrum Warszawy a lotniskiem Chopina.
 • Apartamenty na doby Mokotów w Moniq Apartments


  Wspomniane wyżej zalety apartamentów na doby na Warszawskim Mokotowie, są cennymi informacjami dla każdego podróżującego. W Moniq Apartments dokładamy wszelkich starań, aby całość świadczonych przez nas usług była jakościowa. Oprócz stylowych i czystych wnętrz, a także wyjątkowej lokalizacji oferujemy przyjazną obsługę i różne formy komunikacji. Wiemy, że w tej branży kontakt z klientem jest jednym z najważniejszych aspektów współpracy, który wpływa na poziom zadowolenia ze świadczonych przez nas usług.

  Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł, że jesteś u siebie. Nasza zasada brzmi: prywatność którą daje dom.


  We do our best to make you feel at home. Our mission statement is: Homelike Privacy.