• APARTAMENTY NA WYNAJEM / APARTMENTS FOR RENT

Apartamenty na doby Warszawa

  • room preview

Apartamenty na doby Warszawa


Wynajem krótkoterminowy jest popularny wśród osób, które podróżują w celach turystycznych lub biznesowych i służbowych. Apartamenty na dobry stały się częściej wybieranym rozwiązaniem niż hotele. Podróżujący doceniają je głównie za większą swobodę, którą im gwarantują. Możliwość wynajmu danego lokum jest możliwa nawet na jedną dobę. W dodatku otrzymujemy zadbany, czysty i dobrze zlokalizowany apartament. Każdy, kto podróżuje, doskonale wie, jak ważna jest lokalizacja i otoczenie apartamentu, a także jego wyposażenie. Moniq Apartments oferuje atrakcyjne apartamenty na doby w Warszawie, które chętnie wybierane są przez biznesmenów, rodziny czy pary. Czyste i zadbane wnętrza przyciągają coraz większą liczbę turystów, a nasze apartamenty pomagają im spędzić jakościowy czas w Warszawie.

Dlaczego apartamenty na doby są najkorzystniejszym rozwiązaniem z dostępnych opcji noclegowych?


Przez wiele lat znaliśmy tradycyjne formy noclegu, które oferowały hotele lub pensjonaty czy domy wczasowe. Odbiorcą tych pierwszych była osoba o wyższych dochodach, ponieważ ceny za noclegi w hotelach były droższe od innych opcji. Natomiast pensjonaty i domy wczasowe były kojarzone z niższym standardem niż w hotelach, a także niższą ceną. To, co było ich minusem to narzucona przez właściciela minimalna liczba spędzonych w nich dób. W niewielu przypadkach dopuszczano wynajem na doby. Nawet goście, których interesował 2 lub 3-dniowy nocleg, były za krótkim i nieopłacalnym pobytem dla pensjonatu, jak i domu wczasowego. W odpowiedzi na rosnące wymagania turystów powstały apartamenty na doby. Ich główną zaletą jest to, że występują w formie lokalu, w którym mamy dostęp do części kuchennej i łazienki. Nie musimy się nimi dzielić z innymi gośćmi, a pokój, w którym spędzamy czas, jest przeznaczony tylko dla nas. Decydując się na wynajem takiego apartamentu, mamy do wyboru różne wielkości pomieszczeń. W zależności od tego, czy podróżujemy z dziećmi, czy samodzielnie możemy wybrać miejsce noclegowe o takiej wielkości, która będzie dla nas odpowiednia. Warto również zaznaczyć, że apartamenty mogą być zlokalizowane w różnych częściach miasta, dlatego turyści mają większą swobodę w wyborze tylko tego miejsca na mapie Warszawy, które ich interesuje. W przypadku hoteli jest to niemożliwe, ponieważ miejsca noclegowe mieszą się tylko w jednym budynku i konkretnej lokalizacji.

Apartamenty na doby Warszawa – dlaczego tak chętnie są wybierane?


Od kilku lat wiadomo, że pokoje hotelowe odchodzą do lamusa. Turyści zdecydowanie częściej meldują się w apartamentach na doby, niż pokojach hotelowych. Są one doceniane przez różne typy podróżujących. Dla rodzin z dziećmi ważne jest to, że w apartamentach na doby mają swoje pociechy blisko siebie. Przebywają w mieszkaniu, które podzielono na osobne pokoje, ale ostatecznie są one i tak całością. W hotelach często bywa tak, że dzieci nocują w pokoju, który znajduje się na innej części piętra lub w ogóle innym piętrze. Mając do dyspozycji cały apartament ważne jest również to, że znajdziemy w nim wydzieloną kuchnię i łazienkę, którą tylko my możemy używać. To daje nam wyjątkową prywatność i swobodę, ponieważ nie musimy spacerować hotelowymi korytarzami, aby zjeść śniadanie czy kolację, w dodatku nikt nie nam nie narzuca, o której godzinie to zrobimy oraz jaki posiłek będziemy spożywać. Za co jeszcze docenia się apartamenty na doby? Głównie za to, że są przestronne. Pokoje hotelowe są w większości przypadków małe i ciasne, a po rozłożeniu własnych rzeczy, miejsca ubywa. Zatem śmiało, można stwierdzić, że apartamenty na doby to tańsze i wygodniejsze rozwiązanie niż hotel. W Moniq Apartments dokładamy wszelkich starań, aby miejsca noclegowe z naszej oferty mieściły się w wysokim standardzie i dobrej lokalizacji.

Apartamenty na doby Warszawa w Moniq Apartments


Prowadząc wynajem apartamentów na doby w Warszawie, zdobyliśmy cenne doświadczenie odnośnie do tego, jak obsługiwać klientów oraz przygotowywać na ich przyjazd apartamenty. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasi klienci mieli z nami odpowiedni kontakt. Dbamy o przyjazną komunikację i jesteśmy dostępni w nagłych przypadkach. Procesy meldunku upraszczamy i skracamy do minimum. Zdajemy sobie sprawę, że po odbytej podróży potrzebują Państwo spokoju i prywatności.

Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł, że jesteś u siebie. Nasza zasada brzmi: prywatność którą daje dom.


We do our best to make you feel at home. Our mission statement is: Homelike Privacy.