Koronawirus, który pojawił się znienacka w naszej rzeczywistości, zmienił niemal cały świat i sprawił, że życie, jakie do tej pory znaliśmy, przewróciło się do góry nogami. Mimo że pandemia wzbudza w nas skrajne emocje i ogrom stresu, staramy się, aby goście czuli się absolutnie bezpiecznie w naszych apartamentach. Zapraszamy zatem do zapoznania się z poniższym artykułem, wyjaśniającym nowe zasady panujące w naszych lokalach.

Współczesny świat, który dotychczas pędził do przodu w ekspresowym tempie, w ciągu kilku ostatnich miesięcy stanął w miejscu i diametralnie się zmienił. Pojawił się nowy, nieznany nam dotąd wróg, który sieje coraz większe spustoszenie na całym świecie. Koronawirus- bo oczywiście o nim mowa- sprawił, że wielu z nas musiało przewartościować swoje życie, zastanowić się nad tym, co tak naprawdę jest ważne i stanąć oko w oko z potencjalnym zagrożeniem, podejmując trudną i wymagającą ogromnych poświęceń walkę. Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnym miejscu znaleźliśmy się wszyscy, bez wyjątków, dlatego też wychodzimy naprzeciw zupełnie nowej, jakże odmiennej rzeczywistości i dokładamy wszelkich starań, aby sprawić, by nasi goście poczuli się absolutnie bezpieczni i zadbani oraz otoczeni staranną opieką. Zmiany, jakie wprowadziliśmy w naszych apartamentach to nie tylko dbałość o higienę i dezynfekcję, ale przede wszystkim zapewnienie komfortu naszym odwiedzającym.

Samodzielne zameldowanie i bezkontaktowe korzystanie z apartamentu

W ramach zapewnienia gościom pełnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa, wprowadziliśmy nowe udogodnienia, które usprawnią i ułatwią korzystanie z naszych apartamentów. Cały proces rezerwacji wybranego przez Państwa apartamentu na wynajem w Warszawie odbywa się poprzez formularz widniejący na stronie internetowej moniqapartaments.pl. Wystarczy wpisać konkretną datę przybycia, wybrać dogodną lokalizację oraz uzupełnić dane osobowe. Opcja internetowej rezerwacji funkcjonuje na naszej stronie od dłuższego czasu, natomiast nowością jest samodzielny meldunek, nie wymagający bezpośredniego kontaktu z pracownikiem rejestracji. Wszelkich opłat mogą Państwo dokonać bezgotówkowo, za pomocą karty kredytowej bądź przelewu internetowego. Staramy się, aby cały system zameldowania był absolutnie szybki, sprawny i bezproblemowy, dlatego też zachęcamy do obserwowania naszych portali społecznościowych, w których umieszczamy na bieżąco informacje dotyczące wszelkich wprowadzanych przez nas zmian.

Staranna i dokładna dezynfekcja apartamentów na wynajem w Warszawie

Obowiązkowa i dokładna dezynfekcja naszych apartamentów to dla nas absolutny priorytet, dlatego też wszystkie pokoje poddajemy starannej sterylizacji. Regularne sprzątanie i dezynfekowanie powierzchni, zmiana pościeli, dokładne czyszczenie i dezynfekcja całego apartamentu po każdym pobycie jest naszą codziennością, zatem goście, przebywający w lokalach mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Każdą łazienkę wyposażyliśmy w środki higieniczne, za pomocą których mogą Państwo dezynfekować dłonie, natomiast wszelkie wątpliwości oraz obawy rozwiewamy poprzez szczegółowe wyjaśnienie naszym gościom zasad zachowania bezpieczeństwa i prawidłowej higieny. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, jest bardzo trudna i stresująca dla wszystkich, dlatego też z uśmiechem na ustach staramy się zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i pełnię komfortu.

Jak funkcjonują nasze apartamenty podczas pandemii?

Mimo że świat wstrzymał oddech, a branża turystyczna i hotelarska na pewien czas zawiesiła swoją działalność, wracamy z zupełnie nową energią i chęcią do działania, dbając o higienę i dezynfekcję naszych apartamentów na wynajem w Warszawie. Jesteśmy świadomi, że konsekwencje pandemii koronawirusa odczuwamy niemal wszyscy, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się jak najbardziej komfortowo i swobodnie, korzystając z naszych apartamentów i lokali. Możliwość bezkontaktowej obsługi, płatności bezgotówkowe, dokładna sterylizacja powierzchni, szeroka dostępność środków higienicznych oraz bezkontaktowe korzystanie z lokalu za pomocą kodu to najważniejsze udogodnienia, jakie wprowadziliśmy dla zachowania pełni bezpieczeństwa naszych odwiedzających. Mamy ogromną nadzieję, że spełnimy wszelkie oczekiwania i wymogi naszych gości, i z niecierpliwością oczekujemy Państwa w naszych wygodnych, nowoczesnych i bezpiecznych apartamentach.